Adminisztráció, irodai munka

Titkárnő, (személyi) asszisztens állás teljes vagy részmunkaidőbe hanságligeti üzembe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hanságliget
2020. 02. 07. 11:50

A Hipp Kft. hanságligeti üzemébe munkavállalót keres TITKÁRNŐ, (SZEMÉLYI) ASSZISZTENS munkakörbe.

A munkavégzés teljes munkaidőben, valamint részmunkaidőben, heti 30 órában is lehetséges.

Feladatok:

  • Az ügyvezető munkájának támogatása
  • Beérkező telefonok, e-mail-ek kezelése
  • Posta feldolgozása, iktatás
  • Irodai beszerzések intézése
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vendégek, ügyfelek fogadása
  • Megbeszélések előkészítése
  • Külföldi utak szervezése (repjegy, szobafoglalás, utasbiztosítás stb.)
  • Egyéb ad-hoc jellegű asszisztensi feladatok

Elvárások:

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikáció, problémamegoldó és szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Biztos munkalehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Változatos munkakör
  • Versenyképes juttatás, éves-, valamint hűségprémium
  • Iskolakezdési támogatás
  • Munkábajárás támogatása
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése