Építőipar, építészet

Műszaki előkészítő kollégát keresünk Csornán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Csorna
2020. 02. 20. 16:01

A hazai építőipari piac egyik meghatározó szereplője, a SWIETELSKY Magyarország, magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozó, több mint 25 éve Magyarországon jelen lévő, stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalatmunkatársakat keres észak- dunántúli csapatába

MŰSZAKI ADMINISZTRÁTOR

pozícióba.

Miket épített eddig a SWIETELSKY?

  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • Mi újítottuk fel a Várkert Bazárt és a Zeneakadémiát
  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • 8-as főút Várpalota-Veszprém közötti szakaszát
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezése fűződik a nevünkhöz

Feladatok:

  • Közreműködés a projekt dokumentációjának előkészítésében
  • A projekttel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, adatbázisok karbantartása
  • A projekttel kapcsolatos adatszolgáltatás biztosítása, elszámoláshoz szükséges
  • dokumentumok előkészítése és kibocsátása
  • A projektekkel kapcsolatos alvállalkozói szerződések, egyéb belső dokumentumok iktatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki/építőipari technikusi végzettség)
  • Excel magas szintű ismerete
  • Műszaki érzék/beállítottság
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, mobilitás

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás
  • Építőmérnök (infrastruktúra szakirány) végzettség
  • Útépítési nagyprojektek kivitelezésében és előkészítésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (cafatéira, utazási hozzájárulás, mobiltelefon, PC)
  • változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatok
  • nagy volumenű beruházásokban való részvétel
  • multinacionális környezet, mégis jó hangulatú, családias légkör
  • aktív sportélet  és közösségi programok (karácsonyi évzáró rendezvény a Balatonnál)
  • azonnali kezdési lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése