Villanyszerelő kollégát keresünk a Sole-Mizo Zrt.-hez

Sole-MiZo Zrt.
Csorna
Bruttó 344.000 Ft - 380.000 Ft / hónap
2019. 03. 06.

A munkakör célja:

A rád bízott telep vagy üzem/üzemrész villamos hibáinak elhárítása és a folyamatos termelés akadálymentes biztosítása.

Feladataid lesznek:

  • A rád bízott szerszámok, gépek műszaki állapotának megóvása, szakszerű használata.
  •  A kiadott feladatok magas minőségű kivitelezése.
  •  Munka- és tűzbiztonsági előírások betartása.

Miért válassz minket?

  • Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed.
  • Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

    Július 1.-től emelt bérezéssel!

Téged keresünk, ha

  •  rendelkezel szakirányú végzettséggel,
  •  nem okoz gondot a folyamatos, 8 órás, több műszakos munkarend vállalása
  • önálló, precíz munkavégzés jellemez

Sole-Mizo Zrt.  Magyarország egyik piacvezető tejipari vállalata. 1000 munkatársunk büszke arra, hogy olyan élelmiszerek megalkotásának lehet részese, amivel számtalan fogyasztónk számára biztosít egészséges, tápláló és finom ételeket, illetve italokat.
A Sole-Mizo Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Jelentkezni ezen a linken: https://karrier.bonafarmcsoport.hu/job/Csorna-Villanyszerel%C5%91-Csorna-ZA-9300/530024001/ vagy a palyazat::at::solemizo::dot::bonafarm.hu e-mail címen lehet önéletrajzzal.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos