Eladó munka teljes munkaidőben Csornán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Csorna
2018. 05. 22. 11:10

Eladó munka teljes munkaidőben Csornán.
1-2 év tapasztalat szükséges a munka elvégzéséhez.
A feladatkör főtevékenységként vagy akár kiegészítő tevékenységként is végezhető.

Feladatok:

  • jégkrém és mirelit termékek gépkocsiról történő értékesítése
  • vásárlókkal való kapcsolattartás
  • vevőkör folyamatos bővítése

Elvárások:

  • lehetőleg csornai vagy közeli lakóhely
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • kereskedelemben végzett gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • agilitás és sikerorientáltság, motiválhatóság
  • nagy munkabírás, fizikai állóképesség
  • hétvégi munkára való hajlandóság
  • feddhetetlen előélet
  • legalább szakmunkás ipari iskolai végzettség

Előnyök:

  • kereskedelmi végzettség, érettségi, “talpraesettség”

Amit kínálunk:

  • kialakult, biztos vevőkör
  • fix napi túraútvonalak
  • egy országos cég biztos háttere
  • önálló munkavégzés
  • folyamatos képzés
  • teljesítményfüggő versenyképes jövedelem
  • betanulási idő alatt szakmai és anyagi támogatás
    Jövedelmezés csak hétvégi, kiegészítő tevékenységként kb. bruttó havi 150.000 Ft (+/-20% teljesítménytől függően).

Az alábbi telefonszámon és email címen lehet érdeklődni 06-30-300-9119 és depo09@family-frost.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése