Betanított, fizikai munka

Gépkezelő munka Csornán kiemelkedő kereseti lehetőséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Csorna
Fizetés: Bruttó 375000 - 380000 / Hónap
2018. 02. 13. 16:35

Havi nettó 250.000Ft átlagkereset.

Rendelkezik középfokú végzettséggel (esetleg műszaki beállítottsággal), és nem okoz problémát a 12 órás, folyamatos munkarend, túlóra?

Munkavégzés Csornán, a Sole-Mizo Zrt. tejüzemében, a cég saját állományában.

Munkaidő: 06-18 / 18-06

Gépkezelésben, gépbeállításban szerzett gyakorlat, tejipari tapasztalat előnyt jelent.

A Mizo mára országunk egyik legismertebb tejtermék márkájává vált. A 4 magyarországi tejüzem közül a csornai üzemben készülnek többek között vajak, vajkrémek, különleges sajtok, sűrített tejek, tejfehérjeporok. Legyen Ön is a Sole-Mizo csapat tagja!

Milyen feladatokra kell számítani?

  • UHT gépek beállítása, kezelése
  • esetenként egyszerűbb karbantartási, tisztítási munkák

Ami kezdő gépkezelőként biztosított:

  • átlag havi nettó 250.000Ft (túlórával, pótlékokkal)
  • cafeteria már a belépés hónapjától
  • bejárás törvény szerinti támogatása

Jelentkezni lehet: fixjob1@gmail.com

(Nyilv. szám: FE/12/1532-2/2017.)
NAIH-131190/2017.
NAIH-137435/2018.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése